Service Hotline
+86-755-86524100
Produkty

Kategorii produktów

Medcial urządzenia LCD wyświetla

Medcial urządzenia LCD wyświetla

Blaze wyświetlacz produkuje wyświetlaczy LCD dla produktów medycznych Technologia wysokiej rozdzielczości i wysokiej precyzji potencjału obrazowania medycznego. Obsługuje wiele informacji, gromadzenie, co jest wymagane od monitory medyczne, aby wyświetlić informacje w czytelnym formacie na jednym ekranie...

Blaze wyświetlacz produkuje wyświetlaczy LCD dla produktów medycznych Technologia wysokiej rozdzielczości i wysokiej precyzji potencjału obrazowania medycznego. Obsługuje wiele informacji, gromadzenie, co jest wymagane od monitory medyczne, aby wyświetlić informacje w czytelnym formacie na jednym ekranie.

Wyrobów medycznych wymagają panele LCD z wysoki współczynnik kontrastu, które są odczytywane w różnych warunkach oświetleniowych: w środowiskach z silnym bezpośredniego światła, takich jak Chirurgia pokoje i pokoje w nagłych wypadkach. Nasze tablice wyświetlające medyczne są sztywne i odporne na wstrząsy, w ten sposób jest w stanie wytrzymać wszelkie fizyczne wpływ w salach operacyjnych. Nasze ekrany są światło słoneczne czytelny i nadaje się do urządzeń przenośnych, takich jak insuliny ręczne urządzenia sterujące, wieloparametrowy monitor defibrylatorów, awaryjne urządzenia i sprzęt pierwszej pomocy. Nasze produkty są niezawodne i może działać przez dłuższy okres czasu, co jest wymagane od technika w praktyce klinicznej.

Chociaż źródła zasilania tych urządzeń jest zwykle baterii, nasze monitory LCD wykonać bez przerwy 24/7 i mają wyraźny, ostry obraz. Nasze wyświetlacze są również odporne na wstrząsy i mają szeroki zakres temperatury pracy. Projektujemy wyświetlacze z antyrefleksyjną (AR) powierzchni, co sprawia, że podświetlenie z potrzeb dużej mocy niepotrzebne.

Nasze medyczne ekranu dotykowego można bez wysiłku i po prostu używane przez profesjonalistów. Ekrany pojemnościowe typu mogą odpowiadać na gołe popchnięcie, podczas gdy ekranów opornościowych typu odpowiadanie na ciśnienie. Ekrany działać i reagować, gdy skontaktował się urządzenia wskazujące, rękawiczkach lub palcami.
Nasze parawany nie zawierają składników szkodliwych dla zdrowia, takich jak rtęć, i każdy z nich poświadczone przez certyfikacji RoHs.

Hot Tags: medcial urządzenia LCD wyświetla, Chiny, producenci, dostawcy
Produkty powiązane
Zapytanie
Zapytanie
Send
Skontaktuj się z nami
Adres: 5 piętro, budynek HSAE, Hi-Tech Park, Nanshan, Shenzhen, 518057, Chiny
Telefon: +86-755-86524100
Faks: +86-755-86524101
Adres e-mail: info@blazedisplay.com
Blaze Display Technology Co., Ltd.