Service Hotline
+86-755-86524100
Produkty

Kategorii produktów

Wyświetlacz z podświetleniem LED

Wyświetlacz z podświetleniem LED

W XXI wieku podświetlenie ma osiągnąć szybki rozwój i stopniowo wprowadzane etapie przemysłowych. Gdy jest w stosunku do CCFL, LED ma przewagę oczywiście na oszczędność energii. Jako jeden z najważniejszych okuć w produktach ciekłych kryształów podświetlenie LED również osiągnąć szybki rozwój z...

W XXI wieku podświetlenie ma osiągnąć szybki rozwój i stopniowo wprowadzane etapie przemysłowych. Gdy jest w stosunku do CCFL, LED ma przewagę oczywiście na oszczędność energii. Jako jeden z najważniejszych okuć w produktach ciekłych kryształów podświetlenie LED również osiągnąć szybki rozwój nowych technologii i nowy produkt wydany w sposób ciągły. Szczególnie udział w rynku LED (Light - Emitting Diode) wzrosła stopniowo. Niektóre produkty, takie jak laptop, wyświetlać telewizor i urządzenia, które były używane z podświetleniem CCFL (Cold Cathode Fluorescent Lamp), zostały zmienione na podświetlenie LED od 2008.

Zgodnie z tła tym rewolucją przemysłową, Blaze wyświetlacz skonfigurować fabryki podświetlenie LED w prowincji Jiangxi, w Chinach, w 2014 roku który szczególnie zapewnia różne wysoki standard i długi okres istnienia podświetlenie Blaze wyświetlacz LCD produktów.

W przemyśle elektronicznym, podświetlenie jest swego rodzaju w postaci światła, który jest zazwyczaj używany dla wyświetlacza LCD. Różnica między podświetlenie i przednie światła jest to, że podświetlenie świeci się z boku lub tyłu, gdy przednie światło świeci z przodu. Oba z nich są używane do zwiększenia natężenia oświetlenia w otoczeniu niskich źródeł światła i jasność LCD tęcza rezygnować podobny sposób oświetlenia ekranu CRT i monitory komputerowe.

Podświetlenie może być dowolnego rodzaju kolor; czarno-białe ciekłych kryształów zazwyczaj używa podświetlenia żółty, zielony, niebieski i biały. Podświetlenie LED może zwiększyć wydajność kolorów wyświetlacza LCD.

Główne zalety podświetlenia LED są następująco:

1. Wysoka jasność. Jasność nie spadnie nawet po używane przez długi czas. I ma cieńszy ciało i ładny kształt.

2. soft w kolorze, dobre na oczy, gdy łączy się z panelu LCD

3. oszczędności, przyjaznych środowisku i niskie promieniowanie energii.


Hot Tags: Podświetlenie LED wyświetlania, Chiny, producenci, dostawcy
Produkty powiązane
Zapytanie
Zapytanie
Send
Skontaktuj się z nami
Adres: 5 piętro, budynek HSAE, Hi-Tech Park, Nanshan, Shenzhen, 518057, Chiny
Telefon: +86-755-86524100
Faks: +86-755-86524101
Adres e-mail: info@blazedisplay.com
Blaze Display Technology Co., Ltd.